Nowe Forum frebcraft.cba.pl

ZAPRASZAMY NA NOWE FORUM frebcraft.pun.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-06-29 02:36:23

bnuimol

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-06-29
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na Administratora / Moderatora

Nick: bnuimol

Wiek:14

czas gry: okolo miesiac. w minecrafta gram 3 lata (nie liczac przerw).

zainteresowania: Interesuje sie grami komputerowymi oraz sportem. Lubie budowac rozne typy budynków, ogarniac ludzi , starac sie ich uspokoic


czy posiadasz mikrofon: Tak

doświadczenie: Znam wiele komend, na serwer wchodze czesto . Na kilku serwerach mialem rangi typu Budowniczy moderator oraz administrator , wiec ogarne . Zazwyczaj gdy ktos napisze jakies slowo z bledem musze to poprawic (juz tak mam).

dlaczego ty: Poniewaz wiem ze moglbym zadbac o spokoj i dodac wiecej zabawy na serwerze. Ortografia nie jest mi obca .

Pozdrawiam. : ]

Offline

 

#2 2014-07-02 14:03:40

matys10

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie na Administratora / Moderatora

Nick: Matys10

Wiek: 15

Czas gry: Od 4 do 5 godzin. Może nawet czasem dłużej, o ile coś mi nie wypadnie.

Zainteresowania: Uwielbiam grać w piłkę nożną, CS'a, Minecrafta <3, Battlefielda, CoD itp. itd. Na MC spędzam o wiele więcej czasu niż na reszcie. Lubię też dziewczyny, jak wiadomo ^^

Czy posiadasz mikrofon: Pewnie. Sprawny i dobry.

Doświadczenie: Hoho!, moderatorem byłem już dużo razy, i zawsze się sprawdzałem. Oczywiście nie tylko na MC, tylko też na innych grach. (Tutaj mogę polecić CS 1.6 ) Dość szybko się uczę, więc z tym nie będzie problemu. W MC gram już około 2-3 lat.

Dlaczego ty: Nie będę tutaj pisał że jestem osobą ogarniętą, bo jakbym nią nie był, to podania bym nie składał , wiem co i jak, szybko się uczę, oraz mam dużo czasu do poświęcenia na serwer. No i to w gruncie rzeczy wszystko.

Offline

 

#3 2014-07-29 14:28:31

XDDominik200

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-07-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie na Administratora / Moderatora

Nick:XDDominik200

Lat:17

Czas gry: od 6 do 7 godzin zależy co robie jak nagrywam film to nawet 2 godziny dłużej

Zainteresowanie: Lubię nagrywać filmy z róźnych gier grać w piłke w minecraft w warface biegać iść na siłownie

Czy posiadasz mikrofon: Niestety nie ale będe kupywał

Doświadczenie:Byłem kiedyś Właśćicilem serwera hostingowego CraftBoard i znam się na funkcjach serwera
szybko się nauczyłem posługiwać właścicielem i i innymi rangami

Dlaczego ty:bo jestem doświadczony znam wiekszość koment admina moda i chatmoda dużo czasu poświęcam na tworzeniu lub pomaganiu konfigurowaniu Serwera

Offline

 

#4 2014-08-02 21:02:50

 PanKermitek

Wlasciciel

Call me!
Zarejestrowany: 2014-08-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie na Administratora / Moderatora

Podanie


Nick: PanKermitek



Wiek: 17


Czas gry: Czasami nawet ale raczej często od 9 do 14 godzin dziennie. Ostatnio od 4 popołudniu do w pół do 6 rano


Zainteresowania: Komputer (informatyka składanie komputerów (jednostek centralnych), system,modyfikacje
i teksturpaki,gry komputerowy w stylu najczęściej Battlefield 3, 4



Czy posiadasz mikrofon: Tak, no do dopiero w poniedziałek 4 sierpnia bo popsułem w sobotę wieczorem



Doświadczenie: Jeśli chodzi o doświadczenie to byłem co najmniej 2 razy moderatorem serwer oraz raz właścicielem serwer na hostingu CraftServ.pl nawet całkiem całkiem mi szło z kolegami 200 slotów tylko ,że nam się to po prostu znudziło. Znam większość komend, kiedyś zrobiłem własny mod połączony z teksturpakiem



Dlaczego ty: Ortografia i poprawna polszczyzna mnie nie boli. Pomógł bym wam okiełznać nie które pluginy i pomóc w komendach. Lubię pomagać innym graczom. Jestem spokojny i ogarnięty każdemu pomogę doradzę.



Jak by co podaje mój kontakt: Skype patryk.pawlak84  :}

Offline

 

#5 2014-08-23 22:21:50

Filip_er

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-08-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie na Administratora / Moderatora

Podanie
                                                               
                                                                Nick:Filip_er

                                                                Wiek10 lat

           Czas gry: (weekend) 5 godz lub więcej. (Od Poniedziałku do Czwartku) 1 godz lub więcej.

                               Zainteresowania:Informatyka ,projektowanie ,sprawdzanie rzeczy czy działają i
                                                                    testowanie mitów.

                                           Czy posiadam mikrofon: Tak ze słuchawkami.

    Doświadczenie: Znam dużo ludzi którzy byli adminami.Znam dosyć dużo komend bardzo często gram na    paczkach modów. Byłem na 60% polskich serwerów więc wiem jak gracze się zachowują i jak interweniować podczas sporów graczy lub w sytuacjach konfliktowych.

Dlaczego ja?: ponieważ mogę pomagać innym graczom, znam komendy a przede wszystkim chciałbym zdobyć doświadczenie oraz nową wiedzę i umiejętności. Dołożę wszelkich starań aby skutecznie egzekwować przepisy oraz obowiązujące prawo.

             Po za tym:Lubie bardzo ten serwer, i jestem gotowy pracować dla jego rozwoju oraz prestiżu i posiadam skype

Ostatnio edytowany przez Filip_er (2014-08-23 22:34:07)

Offline

 

#6 2014-08-25 11:12:52

kubi25565

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-08-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie na Administratora / Moderatora

nick kubi25565
mam mikro sprawne duzo siedze na ts.dziennie na komputerze siedze 7,6 godzin.
dlaczego to właśnie ja ortografia byłem już Adminem na 7 serwerach publicznych jestem sprawiedliwy
Moj email filpiskorz@gmail.com
skype filip-pis

Offline

 

#7 2014-10-31 20:56:10

 dizo

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-10-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie na Administratora / Moderatora

Podanie

Nick: dizo

Wiek: 12 lat

Cas gry: 5 godz. dziennie przez 2 lata

Zainteresowania: Komputerowe gry jak Assasin, GTA, NFS, Battlefield oraz Batman i robienie paczek modów

Czy posiadasz mikrofon: Nie, za miesiąc kupie a na razie nie

Doświadczenie: Byłem 2 razy moderatorem serwera oraz raz właścicielem serwera nawet całkiem całkiem mi szło z kolegami tylko ,że nam się to po prostu znudziło. Znam większość komend.

Dlaczego ty: Znam ortografie i poprawną polszczyznę. Pomógł bym wam okiełznać nie które pluginy i pomóc w komendach. Lubię pomagać innym graczom. Jestem spokojny i ogarnięty każdemu graczowi pomogę.

Offline

 

#8 2015-01-10 22:23:56

kamxon

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2015-01-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie na Administratora / Moderatora

Podanie na Moderatora (z op'em) :

Wiek : 13

Doświadczenie : na 26-37 serwerach byłem operatorem, moderatorem oraz administratorem. Znam komendy na WorldGuard i WorldEdit (Siekierką).

Dlaczego ty? : Organizowałbym częste eventy, jakieś na parkourze w kopalni, itd.

Ile grasz w minecraft? : Około 5 lat, z przerwami 7 lat.

Jesteś ogarnięty, masz skype lub coś do skontaktowania się? : Tak, mam skype i jestem ogarnięty.


(Skype : tomek.michalak20)
Pozdrawiam,
kamxon.

Ostatnio edytowany przez kamxon (2015-01-10 23:00:32)

Offline

 

#9 2015-08-27 00:37:43

NieMamPomyslu

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2015-08-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie na Administratora / Moderatora

Podanie na admina

Nick: NieMamPomyslu
Wiek: 12 lat

Czas gry: parę godzin. w minecraft Gram około 2-3 lata nie licząc przerw

Zainteresowania: Cs 1.6 , Minecraft BF3 Motoryzacja  Cs Go itd.

Czy posiadasz mikrofon: Tak

Doświadczenie: Dobre , Przez 1 rok miałem opłacany Serwer (był sponsorowany) znam dużo komend

Dlaczego ty: Chcę pomóc innym w Graniu na Serwer np. trafi sie jakiś spamer i zacznie spamić na chat'ie ...

Offline

 

#10 2015-09-15 17:16:30

Marciniak

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2015-09-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie na Administratora / Moderatora

Cześć
Mam na imię: Radek Urbaniec
Mam lat: 13
Posiadasz Mikrofon: Tak posiadam mikrofon z tym Skype i Team Speak
Coś o sobie: Cześć mam na imię Radek Urbaniec Interesuje się sportem i motoryzacją mam przezwisko PlusMen ponieważ mój kolega stwierdził że to do mnie pasuje Lubie bardzo się śmiać być szczęśliwym i wgl Lubie grać na komputerze w gry Cs go minecraft I w bardzo wiele innych gier Jestem punktualny mogę być na laptopie/komputerze: kiedy chce Lubie pomagać. Lubie przyrodę lubie zbierać liście, kasztany, szyski i takie itp. Bardzo lubie koty i rybki Według mnie są bardzo słodkie .
Dlaczego to właśnie ja: Myślę dlatego że spędzam na serwerze 3-4h dziennie przerwa i znów Lubie pomagać administracji/graczą. Jestem punktualny lubie administracje serwera i myślę że jestem odważny i wgl Na serwer moge płacic co misiąc 5 złotych+ Ale Chyba raczej 10 Lubie Serwer FrebCraft narazie jedynie na nim gram Lubie se popisać z graczmi i Pilnuje pilnie Chatu czy ktos nie spamuje, nie reklamuje i nie przeklina.
#$FrebCraft$# Myślę że podanie się podobało Dziękuje Droga Administracjo!

Ostatnio edytowany przez Marciniak (2015-09-15 17:18:01)

Offline

 

#11 2016-07-14 16:32:25

ZuzaPL

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2016-07-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie na Administratora / Moderatora

Witam !
Nick: ZuzaPL
Wiek: 13lat
Czas gry: Gram różnie. Czasem gram całymi dniami a czasem gram tylko po godzinie ale najczęściej tak ok.3godz
Doświadczenie : Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia ale jakiś tam mam Miałam gildie, w realu jestem przewodniczącą klasy no i mam duszę przewodnika xD
Dlaczego ty: Tak jak już mówiłam mam duszę przewodnika a po za tym uwielbiam robić różne ciekawe może nawet i dziwne (nie zboczone) rzeczy np. wyścigi konne, skoki na koniach, wyścigi graczy, wyścig w pływaniu i inne dziwactwa xD
Zainteresowania : KOCHAM jeździć konno! Kocham konie odkąd wiem co to koń <3
Mam skajpaja xD (skayp) i sprawny mikrofon.
Mam nadzieję że się dobrze wypadłam i się nie ośmieszyłam xD Zależy mi na tej randze ponieważ mam dużo pomysłów!
Dziękuję bardzo i pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez ZuzaPL (2016-07-14 16:34:12)

Offline

 

#12 2016-08-06 07:55:36

xXsednoXx

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2016-08-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie na Administratora / Moderatora

Nick: xXsednoXx


Wiek: 15

Czas gry: Na serwerze spędzam około 3-5 godzin dziennie, bardzo fajnie mi się na nim gra wiec będzie to coraz więcej czasu. Gram na nim około tydzień,  ale to nie znaczyt że nie mam pojęcia o niczym.

Zainteresowania: Interesuje się jazdą na rowerze i elektroniką. Dużo czasu poświęcam na te dwie rzeczy i jestem w nich rozeznany.

Czy posiadasz mikrofon ?: Tak pisiadam i jest w bardzo dobrym stanie.

Doświadczenie: Doświadczenie mam bardzo duże,  byłem Administratorem, Moderatorem,  Budowniczym i Właścicielem na eielu serwerach, także mam bardzo duże doświadczenie i znam bardzo dużo potrzebnych komend.

Dlaczego ty: Nie chce mi się rozpisywać na temat tego jaki jestem i co umiem bo gdyby tak nie było nie składał bym podania. Znam dużą ilość komend., mam duże doświadczenie i mało Adminów spędza czas na serwerze.

Proszę o szybkie rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam.

Offline

 

#13 2016-08-19 21:23:16

Nati1320

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2016-08-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie na Administratora / Moderatora

Wiek:12 dla mnie wiek niema różnicy 😊

Czas gry: na serwer wchodzę co 2 dzień.  Na tym serwerze  już od 2 miesięcy na starej edycji miałam VIP i na tej również

Zainteresowania: jazda na rowerze,  taniec towarzyski tańcem towarzyskim interesuje się już 3 lata mam 3 medale
w tym 1 złoty:

Czy posiadasz mikrofon? : posiadam mikrofon oraz Skype


Doświadczenie: Nie mam dobrego doświatczenia bo nigdy nie administratorem ale na serwerze jak gram przyglądam się administratorom jak grają i pilnują poządku


Dlaczego ty? : W sumie niewiem bym chciała zostać administratorem ro jest moje Marzenie

Pozdrawiam Natalia,  mam nadzieję że znajdzie się dla mnie miejsce w administracji 😊

Offline

 

#14 2018-02-04 14:26:35

SurmaN

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2018-02-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie na Administratora / Moderatora

Wie ktoś z was kiedy ta nowa edycja pytam o dzień i godzinę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.footballfans.pun.pl www.303rdlsu.pun.pl www.zzip15.pun.pl www.bionicle-club.pun.pl www.sektakrzaka.pun.pl