Nowe Forum frebcraft.cba.pl

ZAPRASZAMY NA NOWE FORUM frebcraft.pun.pl


#1 2014-06-20 11:14:43

 lamppaw

Wlascicel

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Rekrutacja na ChatModa

Witam zapraszam do pisania podań w tym temacie proszę stosować się do woru pod spodem.
Nick: twój nick z gry
Wiek:
czas gry: ile grasz na serwerze dziennie i ile dni lub miesięcy.
zainteresowania: np. co lubisz robić
czy posiadasz mikrofon: jeżeli tak to twoje szanse są większe.
doświadczenie: jeżeli chcesz range to będziesz wiedział co tu napisać ;-)
dlaczego ty:

Offline

 

#2 2014-06-20 13:05:50

zabekPL

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-06-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja na ChatModa

Nick:zabekPL
Wiek:14
Gram na serwerze od 2 edycji
Lubie grać na komputerze
Posiadam mikrofon
dlaczego ja na ChatMod bo ogarniam komendy jestem kulturalny
mam nadzieje że odczytasz to Pozdrawiam zabekPL

Offline

 

#3 2014-06-20 15:49:02

SuszaraPL

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-06-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja na ChatModa

Nick: SuszaraPL
Wiek: 14
Gram na serwie od miesiąc
lubię grać na kompie i grać w piłkę
Mam mikro
Czemu ja?: miałem nie raz swój serwer dlatego ogarniam komendy oraz byłem wiele razy ChatMod' em
To tyle pozdro

Offline

 

#4 2014-06-20 21:43:37

pional11

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-06-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja na ChatModa

Rekrutacja Na ChatModa
Nick:pional11
Wiek:13
Gram na serwie długo 2/3 miesiące
Lubię Grać na komputerze oraz grać z kolegami w piłkę
Mam Mikrofon Słuchawki
ogarniam komendy
Dlaczego akurat ja mam być ChatModem ? Ponieważ:
-Znam wiele komend
-Często bywam na serverze FrebCraft
-Moda Adma ChatModa itd miałem na wielu serwerach mam także swój 1 server i go ogarniam
Pozdro dla Was Administracja

Offline

 

#5 2014-06-21 09:56:56

Anarchia

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-06-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja na ChatModa

Nick: Anarchia
Wiek:13
czas gry: prawie półtora miesiąca
zainteresowania: Lubię grać na komputerze, grać w piłkę.
czy posiadasz mikrofon: Posiadam mikrofon, oraz słuchawki
doświadczenie: Ogarniam komendy, kocham poprawiać ludzi i ich ogarniać..
dlaczego ty: Chciałbym dostać ChatModa bo nie raz grałem na serwerach gdzie byłem adminem, chatmodem i tak dalej, lubię ogarniać ludzi tak jak już pisałem.
Proszę o rozpatrzenie mojego podania.
Pozdróweeeczki.
Anarchia. ;3

Offline

 

#6 2014-06-21 15:11:41

adamjaroslaw

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-06-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja na ChatModa

Nick: adamjaroslaw
Wiek: 13 lat
Czas gry: Codziennie 4 godziny
Zainteresowania: Lubię grać na komputerze także w koszykówkę
Czy posiadasz mikrofon: Tak posiadam
Doświadczenie: Znam komendy podstawowe potrafię rozwiązywać spory graczy odpowiadam na każde zadane pytanie prócz osobistych
Dlaczego ty: ponieważ zawsze miałem chęć pomagania graczom szczególnie nowym odpowiadać na ich pytania rozwiązywać kłótnie i spory
Proszę o pomyślne rozpatrzenie mojego podania

Offline

 

#7 2014-06-21 15:20:46

NygusOSP

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-06-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja na ChatModa

Nick: NygusOSP
Wiek:14
Gram na serwerze od 3 Miesięcy
Lubię grać na komputerze, Uwielbiam sport.
Posiadam mikrofon jak i słuchawki
Dlaczego ja na ChatMod ? :  Ponieważ znam komendy lubię pomagać jak i robić tak aby był porządek na serwerze. Informowałem już was dużo razy o bugach
Mam nadzieję że rozpatrzysz pozytywnie to podanie pozdrawiam NygusOSP

Offline

 

#8 2014-06-22 18:15:03

Galaktosek

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-06-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja na ChatModa

Nick: Galaktosek
Wiek: 16
czas gry: Ogólnie w MC grałem prawie 3 lata, lecz musiałem zrobić sobie przerwę gram tu od nie dawna ale spodobało mi się tu.Widzę że są tu ogarnięte i miłe osoby
zainteresowania: Lubię kulinaria, idę w tym kierunku.Lubię od czasu do czasu pograć na komputerze, interesują mnie też motory
czy posiadasz mikrofon: Oczywiście mogę nawet mój wiek podtwierdzić głosow
doświadczenie: Hm... jak czasem spojrzę na czat jest tam wiele reklam i często są spiny z byle powodów umiem rozwiązywać problemy i skutecznie pozbywać się osób reklamujących inne serwery
dlaczego ty: Dlaczego ja pytacie ? Jestem ogarnięty widać można to zauważyć po moim zachowaniu na serwerze.Ortografia nie jest mi obca, myślę że się nadam. To na tyle pozdrawiam

Offline

 

#9 2014-06-22 18:23:51

Flaszka

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-06-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rekrutacja na ChatModa

Nick: Flaszka
Wiek: 14 lat
Czas gry: Na serwerze gram ok. 3 (lub więcej godz. dziennie) Na serwerze jestem od 3 miesięcy.
Zainteresowania: piłka nożna, informatyka, piłka ręczna, granie w gry, ortografia, kręgle, szachy oraz najsławniejsi sportowcy.
Mam mikrofon.
Doświadczenie: Jeżeli chodzi o fora i minecraft to mam duuuuże doświadczenie gram w minecraft'a od podajże 6 roku życia. Jak wspomniałem minecraft jest moją pasją. Na 2 serwerach miałem/mam Moderatora i  nikt na mnie nie narzekał.
Dlaczego ja?: Ponieważ: Znam ortografię, jestem dobrym opiekunem serwera, mam duże wykształcenie w minecrafcie, wiem kogo kickować/banować, nie wyzywam innych graczy, potrafię zadbać o forum (na jednym forum miałem junior adm'a), znam dużo komend. Dlatego powinienem dostać rangę.

Offline

 

#10 2014-06-23 10:18:01

PsychoKiller

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-06-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja na ChatModa

Nick: PsychoKiller
Wiek: 15
czas gry: Mam bana, za darmo W Minecraft'a gram od lat 5 i od prawie 5 lat zajmuje się tworzeniem serwerów Minecraft.
zainteresowania: Interesuję się informatyką. Programowaniem, znam się trochę na html i php, a także serwerami Minecraft.
czy posiadasz mikrofon: Tak
doświadczenie: Miałem własne serwery Minecraft, z własnym forum na silniku MyBB. Mam duże doświadczenie (/\ Prawie pięcioletnie) w prowadzeniu i konfiguracji serwerów Minecraft.
dlaczego ty: Bo Psycho to Psycho i jest gut.
A tak na serio, mam dużą kulturę, wysoką ortografię. Mam duże doświadczenie. Mogę załatwić nawet lepsze forum stylistycznie i graficznie

Offline

 

#11 2014-06-23 11:58:09

MrSynaj

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-06-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja na ChatModa

No to witam!

Nick: MrSynaj
Wiek: 14 , głos 10
czas gry: Gram tak.... od poprzedniej edycji.
zainteresowania: np. co lubisz robić... Heh... no to lubię grać w piłkę, interesuję się grą Minercraft od strony administratora itp.
czy posiadasz mikrofon: Słaby, ale jest. Za niedługo G-Track będzie więc z tym nie ma problemu
doświadczenie: A więc. 3 razy pełniłem rangę Właściciela serwera, jednak po dłuższej chwili serwery upadały z braku graczy. Rangę administratora pełniłem 2 razy, jednak kończyło się to tak, jak z właścicielem. Jako moderator 7 razy pełniłem służbę (za bardzo się coś wkręcam xdd). Psycho może odpowiedzieć jak się skończyło moje ostatnie pełnienie rangi moderatora.
dlaczego ty: Jestem miły, uczynny i skromny (xd). Mogę wnieść dużo na serwer. Mam dużo propozycji. Np.: nowy spawn survival , ranga helper (pomagała by graczom w pyt. " jak zrobić działkę " itp.), czy WorldBoardery. Nie oszukuję, nie trolluję, to tępię!

Dzięki za przeczytanie, wgl to zapraszam na kanał jutjub https://www.youtube.com/user/JPArmiaForever ! Dopiero zaczynam na nowym kanale więc miło by było gdybyś zostawił suba ! Dzięki

Offline

 

#12 2014-06-27 15:40:24

MinesSwordPL

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2014-06-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja na ChatModa

Nick: MinesSwordPL
Wiek:18 lat
czas gry: Gram na serverze od wersji 1.6.2
zainteresowania: Lubię budować budynki, rozrywkę, loterię i walczyć na PVP
czy posiadasz mikrofon: Posiadam mikrofon i skype
doświadczenie: W minecraft'cie mam doświadczenie jeśli chodzi o mechanizmy,chat i komendy z pluginami
dlaczego ty: Powinienem ja zostać, ponieważ będę pomagać innym w problemach i dbać o server

Offline

 

#13 2016-07-01 18:52:27

maner_pl

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2016-07-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja na ChatModa

Nick: maner_pl
Wiek:14
czas gry: Starsi gracze mnie pamiętają lub administracja grałem na serwerze około 1 rok temu miałem supporta i moderatora
zainteresowania: np. Grać w gry
czy posiadasz mikrofon: jeżeli tak to twoje szanse są większe. Tak
doświadczenie: jeżeli chcesz range to będziesz wiedział co tu napisać ;-)
dlaczego ty: Admini mnie chyba pamiętają na freebuild miałem Supporta A na PvP gdy jeszcze był kubusiowaty miałem Supporta Moderatora

Pozdrawiam !

Ostatnio edytowany przez maner_pl (2016-07-01 18:54:24)

Offline

 

#14 2016-07-02 19:39:10

adiq008

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2016-07-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja na ChatModa

Witam ,
*Nick: adiq008
*Mam 15 lat.
*Czas gry: w minecrafta gram 3 lata , na serwerze FrebCraft 3 miesiące.
               * w okresie wakacyjnym możliwość gry w godzinach 8-11 oraz 19-24.
               * w okresie szkoły możliwość gry w godzinach 18-01.
*Interesuje się piłką nożną (gram w klubie jako trampkarz), natomiast w minecrafta gram  dla przyjemności       ponieważ lubie kontakt z innymi ludźmi.
*Posiadam mikrofon,słuchawki(creative) oraz skype.
*Doświadczenie:Pełniona funkcja "policjanta" oraz "helpera" na serwerach wersji 1.5.2 (np.serwery MCGO), posiadam również wielkie doświadczenie, jeśli chodzi o architekturę i budownictwo.
*Dlaczego ja hmmm... musze się zastanowić...
...wiem...
*wiele pomysłów dotyczących architektury,rang oraz wyglądu serwera(rozbudowanie spawnu działkowego, a tym bardziej głownego, bo jest to dla mnie jedna z ważniejszych rzeczy,wprowadzenie kilku nowych rang (m.in. youtuber),dodanie kilku nowych warpów nikomu nie za szkodzi .
               *ortografia i stylistyka w wysokim stopniu opanowana
               *skromność to niekoniecznie moje drugie imię, lecz kultura i serdeczność mogą ją zastąpić .

Dzięki wielkie
Pozdrawiam

Offline

 

#15 2016-07-14 12:48:02

ZuzaPL

Wlasciciel

Zarejestrowany: 2016-07-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja na ChatModa

Witam
Nick: ZuzaPL
Wiek: 13 lat
czas gry: Gram może nie długo ale się orientuję xD Gram półtora miesiąca
zainteresowania: Kocham jeździć konno! To moja pasja odkąd wiem co to koń xD
Mam sprawny mikrofon u kamerkę
doświadczenie: W grach to nie wiele ale jednak miałam własną gildie na innym serwerze i ta gildia była na 7 miejscu A w realu byłam może będę przewodniczącą klasy xD
dlaczego ja? Myślę że była bym dobra ponieważ jestem ogarnięta lubię pomagać innym i nienawidzę kłótni  wolę być miła niż mieć wrogów                                                                                                                  Pozdrawiam i dziękuję

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszteddyboys.pun.pl www.strzelnicarzeszow.pun.pl www.wwenitro.pun.pl www.darkhunters.pun.pl www.narutowalka.pun.pl